Menu Zamknij

INSTALACJE GAZOWE

INSTALACJE LPG

Przygodę z samochodami zaczęliśmy właśnie od montażu  gazu LPG w 2000 roku.Przez ten czas rozwijaliśmy umiejętności i poszerzaliśmy wiedzę wraz z rozwojem technicznym instalacji gazowych. Mamy więc doświadczenie w montażu i obsłudze wszystkich generacji instalacji montowanych w Polsce. Posiadamy certyfikaty szkoleń i dopuszczeń do montażu wielu firm istniejących na naszym rynku.

Naprawa i serwisowanie:

Mając rozbudowaną część mechaniczną i diagnostyczną warsztatu – jesteśmy w dobrej sytuacji do wykonywania kompleksowej diagnostyki i naprawy układów gazowych, które przecież działają w oparciu o sprawny samochód. Dodatkowo do celów gazowych rozbudowaliśmy urządzenie do mycia wtryskiwaczy benzynowych tak, aby można było na nim myć i kalibrować wtryskiwacze gazowe. Jako warsztat zajmujący się montażem instalacji LPG spełniamy wymogi ITS-u począwszy od stanowiska montażowego, a skończywszy na analizatorze spalin. Zaplecze magazynowe pozwala nam w dużej mierze obsługiwać najpopularniejsze systemy LPG.

Montaż i dobór instalacji gazowych.   

Wśród proponowanych przez nas instalacji są tacy producenci jak BRC, ZAVOLI, LPG TECH, STAG. Każda z tych firm ma różne konfiguracje podzespołów instalacji gazowej. Są one uzależnione w dużej mierze od stopnia zaawansowania systemów wtryskowych benzyny jak i mocy silnika. Po każdym montażu programujemy w drodze dynamiczną mapę gazową. Zabiera nam to co prawda więcej czasu niż wgranie uniwersalnej mapy, ale pozwala ustrzec się wielu problemów, z którymi auto nie musi wracać do warsztatu.

GEOMETRIA 3D

DIAGNOSTYKA SILNIKA

FILTRY DPF